Sulge

Kaisa Ling ♀

Ajakirjanik


Bibliograafia

Isiku osalusel tehtud audiovisuaal teosed (9)

 • DELTA. Täna algab festival Üle Heli. Stuudios on festivali korraldaja Aivar Tõnso. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2019. Näita seoseid
  Pikkus: 19:55 Täpne kuupäev: 16. okt 2019
  Autor: Kaisa Ling
  Täna algab festival Üle Heli, mille programmis leiame kontserdid, kohtumisõhtud filmiprogrammi ning seminarid. Heliüleste tasandite muusikafestivali tänane avaõhtu Eesti Raadio 1. stuudios keskendub kvadroraadiole ja ruumilisele helile, muusikat teevad SSSS ja Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi Ansambel. Stuudios annab ülevaate festivali korraldaja Aivar Tõnso.
 • DELTA. KUMUs on avatud näitus "Sisse, sisse – uks on lahti!". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2020. Näita seoseid
  Pikkus: 24:07 Täpne kuupäev: 5. veeb 2020
  Autor: Kaisa Ling
  KUMUs on avatud näitus "Sisse, sisse – uks on lahti! Edith Karlson, Mary Reid Kelley, Eva Mustonen". Näitus seob kolme kunstnikku, kes, töötades küll erinevates meediumites ja väga erinevas esteetikas, räägivad teatud mõttes sarnast keelt. Seda võiks kõige laiemas mõttes iseloomustada kui narratiivset kunsti, mis kasutab meetodina fiktsiooni. Eva Mustonen on stuudios. Saatejuht Kaisa Ling.
 • DELTA. Stuudios on kunstnik Siim-Tanel Annus. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2020. Näita seoseid
  Pikkus: 20:26 Täpne kuupäev: 5. veeb 2020
  Autor: Kaisa Ling
  Kunstiteadlane Evi Pihlak (1928–1993) on jätnud püsiva jälje Eesti kunstilukku 20. sajandi kunsti asjatundja ja viljaka kriitikuna. Stuudios on kunstnik Siim-Tanel Annus, kellelt uurime tema kontaktide kohta Evi Pihlakuga ja küsime kommentaari Annuse näituse kohta, mida saab samuti Adamson-Ericu muuseumis vaadata. Saatejuht Kaisa Ling.
 • DELTA. Kunstnik Ede Raadik. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2020. Näita seoseid
  Pikkus: 18:59 Täpne kuupäev: 15. mai 2020
  Autor: Kaisa Ling
  Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse korraldatud avaliku konkursi tulemused kahekuuliseks residentuuriks New Yorgis on selgunud. Kunstnik Ede Raadik. Vestleme võitjaga tema viimase paari aasta loomingulisest teekonnast, vabakutselise kunstniku karjääri kitsaskohtadest, kehalisusest ja feministlikust kunstist ning loomulikult ka eesootavast reisist New Yorki.
 • DELTA. Kunstnik Eike Eplik ja Kogo galerii juhataja Liina Raus räägivad näitusest. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2020. Näita seoseid
  Pikkus: 23:57 Täpne kuupäev: 15. mai 2020
  Autor: Kaisa Ling
  Kunstnik Eike Eplik ja Kogo galerii juhataja Liina Raus räägivad näitusest "Biomass - kummitus nurgas". Kõne all on ka näitusetegevuse olulisusest kunstnike elus laiemalt, moodsa kunsti nautimise ja müümise detailidest ja ka loodusest.
 • DELTA. Kai kunstikeskuses on 8. novembrini avatud näitus "Leviaatan: Paljassaare peatükk". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2020. Näita seoseid
  Pikkus: 22:27 Täpne kuupäev: 8. okt 2020
  Autor: Kaisa Ling
  Kai kunstikeskuses on 8. novembrini avatud näitus "Leviaatan: Paljassaare peatükk", Briti kunstniku Shezad Dawoodi ning Eesti teadlaste, ornitoloogide, ajaloolaste, muusikute ja kunstnike ühistöö. "Leviaatan" on esmakordselt 2017. aastal esitletud mitmeaastane, osaliselt juba valminud ja osaliselt valmimisjärgus projekt, mis keskendub inimtegevuse ja kliimamuutuste seostele. Ulatusliku multimeedia projekti Tallinna jõudmise lähtepunktiks oli paari aasta tagune sobivate võttekohtade otsing Dawoodi uue filmi jaoks, kui kunstniku inspiratsiooniks sai Paljassaare poolsaar. "Leviaatani" sarja Paljassaare-peatükk keskendub poolsaare ökoloogilisele, poliitilisele ja ajaloolisele kontekstile. Muljeid ja mõtisklusi otse näituselt kuraatori Triin Metslaga.
 • DELTA. Stuudios on Eesti Kunstimuuseumi Niguliste kiriku kuraator-koguhoidja Kerttu Palginõmm. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2020. Näita seoseid
  Pikkus: 28:51 Täpne kuupäev: 9. dets 2020
  Autor: Kaisa Ling
  Eesti Kunstimuuseumi Niguliste kiriku kuraator-koguhoidja Kerttu Palginõmm kaitseb 10. detsembril Tartu Ülikoolis oma doktoritööd "Hiilgus ja luksus Brugges ja Tallinnas: Püha Lucia legendi meistri Mustpeade vennaskonna Maarja altari retaabel". Uurime, mida ta oma teaduslikku uurimist tehes avastas või kinnistas. Räägime Madalmaade kunstist, esemete ajaloost ja Niguliste järgmistest programmidest.
 • DELTA. Kunstivaldkonna õiglaste tasumäärade juhend. Airi Triisberg ja Maarin Ektermann. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2022. Näita seoseid
  Pikkus: 42:56 Täpne kuupäev: 8. veeb 2022
  Autor: Kaisa Ling
  Stuudiokülalised on Airi Triisberg ja Maarin Ektermann. Nende algatatud kunstivaldkonna õiglaste tasumäärade mudeli kujundamise protsessi panustas ligikaudu 70 kunstivaldkonna praktikut kahe aasta jooksul – kunstnikud, tarbekunstnikud, näituse kujundajad, graafilised disainerid, kirjutajad ja kuraatorid, näituste installeerijad ja dokumenteerijaid ning institutsioonide juhid.
 • DELTA. Saatekülaline on ehtekunstnik Tanel Veenre. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2023. Näita seoseid
  Pikkus: 20:55 Täpne kuupäev: 19. sept 2023
  Autor: Kaisa Ling
  Saatekülaline on ehtekunstnik Tanel Veenre, kelle näitus "Sinihabe" on Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis pühapäevani avatud.

Isiku kajastamine audiovisuaal teostes (1)

Isik esineb (1)