Sulge

Margaret Tali ♀

Kunstiajaloolane

Kureeritud näitused (2)

29. juuni 2002 – juuli 2002. Autoportree.

27. jaanuar 2010 – 8. veebruar 2010. Agáta Marzecová. Prekariaadi projekt. Hobusepea galerii


Bibliograafia

Isiku kajastamine audiovisuaal teostes (3)

Isik esineb (3)

 • kunst.er 25.09.2005. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2005. Näita seoseid
  Pikkus: 36:36 Täpne kuupäev: 25. sept 2005
  Autor: Anu Allas; Autor: Andreas Trossek
  Eesti Tarbekunsti ja Disainimuuseumist räägib Ketli Tiitsar. Disaini innovatsiooni keskusest räägivad Katri Ristal ja Margaret Tali.
 • kunst.er 04.12.2005. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2005. Näita seoseid
  Pikkus: 35:18 Täpne kuupäev: 4. dets 2005
  Autor: Anu Allas; Autor: Andreas Trossek
  Eesti disain, "Säsi", barokk & dada. Sel sügisel anti esmakordselt välja eesti noore disaineri auhind "Säsi", mille nominentide näitust, teiste hulgas ka Sixten Heidmetsa võidutööd on võimalik vaadata Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis. "kunst.er"-i kaastöötaja Margaret Tali rääkis sel puhul auhinna ühe algataja ja Eesti Kunstiakadeemia tootedisiani osakonna juhataja Martin Pärnaga eesti ja rahvusvahelisest ning põhjamaade ja balti disainist, riiklikust disainipoliitikast, tööstusest ja kunstist. Eesti Arhitektuurimuuseumis saab praegu näha head eesti disaini ehk Toivo Raidmetsa näitust "Barokist dadani". Disainikriitik Karin Paulus räägib , miks on Raidmetsa looming oluline, mis on barokk ja miks on dada, milline on asjade seis eesti disainis ning millest see sõltub, millised on noorte disainerite eneseteostusvõimalused ning mis on disaini puhul kõige tähtsam – kunstiline vorm, inimlähedus või miski muu.
 • Potentials of political curating during crises. Online talk on 13 August 2022. SA Eesti Kunstimuuseum (YouTube), 2022. Näita seoseid
  Pikkus: 01:29:57 Täpne kuupäev: 15. aug 2022
  This online event on 13 August 2022 was part of the official finissage of the Kumu Art Museum’s exhibition “Thinking Pictures”. The discussion was moderated by the art historian and cultural theorist Margaret Tali, with the following participants: Francisco Martinez, anthropologist and project leader in social design at the Estonian Academy of Arts; Inga Lāce, C-MAP Central and Eastern Europe Fellow at the Museum of Modern Art; Lia Dostlieva, a Ukrainian artist, essayist, cultural anthropologist and a researcher at Adam Mickiewicz University in Poznań, Poland, and Joanna Warsza, curator and Program Director at CuratorLab at Konstfack University of Arts, Crafts and Design.