Sulge

Ivo Heinloo ♂

Ajakirjanik


Bibliograafia

Isiku osalusel tehtud audiovisuaal teosed (11)

 • DELTA. Villem Jahu. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2017. Näita seoseid
  Pikkus: 16:12 Täpne kuupäev: 11. mai 2017
  Autor: Ivo Heinloo
  Külas on mitmekülgne kunstnik ja elektronmuusik Villem Jahu, kelle inspiratsiooniallikateks on musique concrete, noise, lo-fi esteetika ja vabaimprovisatsioon. Just viimasega tegeleb ta ka täna õhtul Philly Joe´s džässiklubis toimuval ebatavalisel kontserdil. Muusika: * Villem Jahu, Siim Kuusemäe - Live @ Supersonicum (Villem Jahu, Siim Kuusemäe)
 • DELTA. Terje Toomistu. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2017. Näita seoseid
  Pikkus: 15:11 Täpne kuupäev: 1. juuni 2017
  Autor: Ivo Heinloo
  Täna esilinastub Terje Toomistu dokumentaalfilm "Nõukogude hipid". Hipikultuuri tippaeg maailmas ja ka Eestis jääb 50 aasta tagusesse aega ja samuti on märgilise tähtsusega hipiliikumise jaoks just tänane päev, mil tähistatakse lillerahva püha. Filmi režissööri ja produtsendi Terje Toomistuga vestleb Ivo Heinloo.
 • DELTA. Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2018. Näita seoseid
  Pikkus: 18:49 Täpne kuupäev: 22. veeb 2018
  Autor: Ivo Heinloo
  Stuudios on tekstiilikunstnik Ilme Rätsep, kelle näitus "Valikmälu" on avatud Türi kultuurikeskuse kunstigaleriis. Räägime siidimaalist ja maitsekast sisekujundusest. Saatejuht Ivo Heinloo.
 • DELTA. EKA 160 konverents "Kunstnik ja võim". Andres Lõo. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2020. Näita seoseid
  Pikkus: 12:01 Täpne kuupäev: 30. okt 2020
  Autor: Ivo Heinloo
  Eesti Kunstiakadeemia tähistab täna 106. aastapäeva ja sel puhul toimub virtuaalne konverents "Kunstnik ja võim". Kas kunstnik ja kunst on sama mõjuvõimas kui varem või on ta minetanud oma kõnetamise võime, sellest räägib vilistlaspäevakonverentsi moderaator Andres Lõo. Saatejuht Ivo Heinloo
 • DELTA. Stuudiokülaline on fotograaf Kaupo Kikkas. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2021. Näita seoseid
  Pikkus: 18:31 Täpne kuupäev: 19. jaan 2021
  Autor: Ivo Heinloo
  Stuudiokülaline on fotograaf Kaupo Kikkas, kelle video- ja fotoinstallatsiooni SFÄÄR 20 saab näha Okapi galeriis alates homsest. Installatsioon koosneb videost, kuuest fotost ja hävimisele määratud skulptuuriobjektist. Kaupo Kikkas räägib sellest reaktsioonilisest teosest, mis võtab kokku autori nägemuse aastast 2020.
 • DELTA. Stuudios on fotograaf Peeter Langovits. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2021. Näita seoseid
  Pikkus: 18:38 Täpne kuupäev: 28. jaan 2021
  Autor: Ivo Heinloo
  Stuudios on fotograaf Peeter Langovits, kelle fotonäitus "Tagasivaade – Pariis 1991, 1992" on koostöös Prantsuse Instituudiga pühendatud Prantsuse-Eesti diplomaatilistele suhete 100. aastapäevale, mida tähistati 26. jaanuaril. Retrospektiiv 1990ndate alguse Pariisist kuulub näitusesarja "Tagasivaade", mida Langovits on viimastel aastatel korraldanud.
 • DELTA. Kultuurivaldkonna esindajad esitasid valitsusele ettepanekud kriisist väljumiseks. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2021. Näita seoseid
  Pikkus: 24:38 Täpne kuupäev: 5. märts 2021
  Autor: Ivo Heinloo
  Kultuurivaldkonna esindajad esitasid valitsusele ettepanekud kriisist väljumiseks. "Kultuur on Eesti majandust käivitav jõud ja meie põhiseaduslik imperatiiv, mille jätkusuutlikkus on meie riigi kestvuse aluseks," kirjutatakse pöördumises. Stuudios on ERSO direktor Kristjan Hallik ja festivali Tallinn Music Week juht Helen Sildna.
 • DELTA. Kinos Sõprus linastub Tallinna Fotokuu kunstnikufilmide programm "Diploopia". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2021. Näita seoseid
  Pikkus: 12:46 Täpne kuupäev: 8. okt 2021
  Autor: Ivo Heinloo
  Kinos Sõprus linastub Tallinna Fotokuu kunstnikufilmide programm "Diploopia". Lähemalt räägib kunstnik ja filmitegija Len Murusalu, kes on lühifilmide programmi pannud kokku koos briti-jaapani teadlase Julian Rossiga.
 • DELTA. Arhitektuurimuuseumis avatakse Taavi Tulevi ja Ekke Västriku autorinäitus "Heli. Müra. Ruum". Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2022. Näita seoseid
  Pikkus: 13:13 Täpne kuupäev: 20. jaan 2022
  Autor: Ivo Heinloo
  Arhitektuurimuuseumis avatakse täna Taavi Tulevi ja Ekke Västriku autorinäitus heli, müra, ruumi ja arhitektuuri vahelistest seostest. Stuudios on Taavi Tulev ja Ekke Västrik.
 • DELTA. Stuudiokülaline on Eestis tegutsev Soome päritolu maalikunstnik Jenny Grönholm. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2023. Näita seoseid
  Pikkus: 09:50 Täpne kuupäev: 19. jaan 2023
  Autor: Ivo Heinloo
  Stuudiokülaline on Eestis tegutsev Soome päritolu maalikunstnik Jenny Grönholm. Reedel avatakse Tallinna Linnagaleriis tema isikunäitus "Tulevikumälestused". Räägime sellest, millised nägemuslikud seosed ja mälupildid juhivad kunstniku loometööd.
 • DELTA. Stuudios on Eesti Vabariigi kultuuriminister Heidy Purga. Eesti Raadio (ERR arhiiv), 2023. Näita seoseid
  Pikkus: 25:09 Täpne kuupäev: 5. mai 2023
  Autor: Ivo Heinloo